13.07.2012

12 липня, коли Церква згадує память святих первоверховних апостолів Петра і Павла, в Спасо-Преображенському храмі м.Новоград-Волинський звершилось соборне Богослужіння.

Храмове свято.

Це свято особливо шановане на цій парафії в звязку з тим, що перше Богослужіння у власному приміщенні було звершене в цей день. На свято прибули священики Андрій Валентюк, Сергій Валентюк з Новоград-Волинського Преображенського округу та протоієрей Ярослав Мішустін з Новоград-Волинського Троїцького округу.

Богослужіння очолив настоятель храму, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу протоієрей Стефан Маркевич. На богослужіння прибули не тільки прихожани храму але й гості. На запричасному настоятель звернувся з словом повчання до присутніх на тему свята. Після звершення хресної ходи празник продовжився загальною трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського округу.