Молебень із Акафістом Воскресінню Христовому у Святого Василія Великого домовому храмі на території Бердичівської виправної колонії (№70)

17.04.2012

Нового життя початок Ти, Господи,
поклав для світу Твоїм славним Воскресінням…

У Святого Василія Великого домовому храмі в Бердичівській виправній колонії (№ 70) протягом усього періоду Великого посту відправлялися Богослужіння, виголошувались проповіді, що закликали засуджених примиритися один із одним, а через Святе Таїнство Сповіді та Причастя – з Богом, розкаятися в гріхах, очистити свої душі і серця та вести праведне життя.

В Світлий Понеділок, 16-го квітня, настоятель Святого Василія Великого домового храму протоієрей Зиновій Ромах відправив Пасхальний молебень із Акафістом Воскресінню Христовому.

Після Богослужіння священик зустрівся з прихожанами, які відбувають покарання у виправній установі. Вони щиро дякували отцю Зиновію за молитви, що постійно звершуються в церкві колонії. Настоятель Святого Василія Великого домового храму побажав усім Божої допомоги і терпіння.

Того дня засуджені також відчули турботу і тепло добрих сердець прихожан Свято-Миколаївського собору Бердичева, котрі передали їм Великодні подарунки. Імена цих людей кожний засуджений із вдячністю записав у грамотки за здоров’я.

Нехай же в ці великі і святі дні радість Воскресіння Христового торкнеться сердець людей, що оступилися! Нехай Господь буде з ними і допоможе вистояти та подолати всі випробування!

Прес-служба Бердичівського округу.