"Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне."

09.04.2012
Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.

8 квітня вся повнота Православної Церкви торжествує свято Входу Господнього до Єрусалиму. Цього дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира урочисту Божественну Літургію, у співслужінні кліриків храму, очолив Преосвященний Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.

Стіни величного собору не вміщали бажаючих помолитися у це велике свято, багато вірян слухали Богослужіння на території храму.

Після читання Євангелія Владика виголосив повчальну проповідь до усіх присутніх, в якій нагадав історію свята. "Попереду дні особливого покаяння та молитви,- сказав Архіпастир,- тому потрібно прикласти усі зусилля, для принесення Творцю щирих, чистих плодів любові, смирення та покаяння, щоб у загальній радості та духовному піднесенні зустріти торжество із торжеств - Світле Христове Воскресіння." Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.

У цей святковий день до таїнств Сповіді та Причастя приступили більш ніж півтисячі віруючих. Після заамвонної молитви була прочитана молитва на освячення ваїй, по завершенні якої Архієрей, духовенство та віряни вийшли на хресний хід, під час якого була освячена принесена людьми верба.

Святковий настрій та радість на обличчі були у кожного в цей день, хто прийшов до храму, щоб прославити Господа та вигукнути Йому "Осанна в Вишніх!"

Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.Осанна в вышних, благословен Грядый во имя Господне.