20.04.2012

Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.

18 квітня 2012 року, в новому мікрорайоні “Злата Рудня” відбулось освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм. Ця подія звершилась із благословення владики Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.

Освячення хреста і місця під храм здійснив секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) разом із духівником єпархії архімандритом Гавриїлом (Вардаєвим) та кліриком єпархії протоієреєм Стефаном Перігом при участі православних жителів прилеглих до даного місця ройонів Мальованка і Корбутівка, які активно трудились, приготовляючи місце під хрест, та при участі директора товариства “Енергія”Валентина Володимировича Чебана.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.

Ця подія змогла відбутись із доброї волі засновника товариства “Енергія” Андрія Івановича Канашкова, який відгукнувся на прохання православних жителів і дав згоду на будівництво Свято-Троїцького храму Української Православної Церкви в новому житловому районі “Злата Рудня”.

Хочеться згадати добрими словами Валентину Степанівну Пастушенко, начальника відділу реклами газети “Місто”. Адже ідею будівництва храму в цьому районі ще кілька років назад подала саме вона.

Необхідну допомогу при виготовленні хреста та облаштування місця по його встановленню надали народний депутат Верховної Ради Республіки Крим Юрій Миколайович Воробйов та керуючий фірмою “Астра” Борис Михайлович Спектор.

Так спільними молитвами та зусиллями була почата богоугодна справа для спасіння людей і во славу Божу.

Прес-служба Житомирського районного округу.

Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.Освячення хреста і місця під Свято-Троїцький храм.