Паломництво до Почаївських Святинь.

01.06.2012

Величаем Тя,
Пресвятая Дево,
и почитаем честную икону Твою,
юже от лет древних
на горе Почаевстей прославила еси.

26 травня, до великої святині Православного світу, подорожували прихожани сіл Носівки, Бурківці та Волосівка Чуднівського округу, організував цю поїздку ієрей Володимир Підлісецький, настоятель Свято-Різдва–Богородичного храму села Носівки.

З великим благоговінням паломники приклонялись до святинь Свято-Успеньської Почаївської Лаври.

За Божественою Літургією браття і сестри причастилися Святих Христових Таїн. Далі їх шлях проліг на Свято-Духів скит, на Божу Гірку та джерело праведної Анни. Додому паломники везли Святу Воду Почаївської гори, просфори, ікони та книги.

Дай Боже щоб ця поїздка стала поштовхом до більш глибокого духовного життя, щоб по заповідях Божих прихожани виправляли своє життя.

Прес-служба Чуднівського округу.

Паломництво до Почаївських Святинь.