Парафіяни Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівка зібрали кошти на придбання дрону для ЗСУ і передали старості округу

19.04.2023

Сімнадцятого квітня 2023-го року парафіяни Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівка Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви передали старості округу зібрані кошти на придбання дрону для Збройних Сил України.

Українські воїни, ризикуючи життям, боронять рідну землю від російських загарбників, захищають наші міста й села, бережуть наш спокій. Підтримати безстрашних синів і дочок України – найсильніше прагнення всіх та кожного задля Перемоги і мирного майбітнього.

Віруючі Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівка (настоятель – протоієрей Андрій Корнющенко) приєдналися до спільної справи зі збору коштів на придбання дрону для ЗСУ, яка об’єднала жителів громади Скраглівського старостинського округу. У Світлий понеділок, другий день Великодня, парафіяни передали старості округу 2000 гривень.

В єдності – наша сила. Разом – до Перемоги.

Прес-служба Бердичівського благочиння.