Первоверховні апостоли Петре і Павле моліть Бога за нас!

13.07.2012

Первоверховні апостоли Петре і Павле моліть Бога за нас!Первоверховні апостоли Петре і Павле моліть Бога за нас!

12 липня православна церква вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла. В цей день парафіяни села Пилипо-Кошара Романівського округу святкують престольне свято храму.

Божественну Літургію відслужив настоятель храму протоієрей Анатолій Мінькович. Благодаттю наповнювався храм з кожним молитвоспівом, піднімаючи духовний настрій цього святкового дійства.

Після Літургії був відслужений молебен з обходом навколо храму. Настоятель розповів парафіянам історію святих і привітав усіх зі святом і закінченням Петрового посту та побажав всіх благ.

А також у Романівському окрузі свято храму первоверховних апостолів Петра і Павла святкують парафіяни смт.Биківка і с.Карвинівка. Благочинний протоієрей Василій Мартинів зі своїми парафіянами відвідав смт.Биківка.

Прес-служба Романівського округу.

Первоверховні апостоли Петре і Павле моліть Бога за нас!