Різдво Господнє житомиряни зустріли нічним богослужінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

07.01.2017

7 січня 2017 року, Православна Церква молитовно і урочисто відзначає одне із величніших свят зимового періоду - Різдво Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.

З нагоди святкової події у головному храмі міста Житомира, Спасо-Преображенському кафедральному соборі була звершена свята Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого.Народження Спасителя православні житомиряни зустрічали нічною молитвою, адже богослужіння розпочалось рівно опівночі.

Під час літургії панувала святкова різдвяна атмосфера, яка наповнювала віруючі серця невимовною духовною досконалістю та невидимою Божою благодаттю. Кожен присутній у храмі підносив свої молитви та прохання до Народженого Богомладенця, кожен просив для нашої держави миру, злагоди та спокою.

Для присутніх у соборі було зачитене вітальне різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Після завершення головної частини богослужіння чимало прихожан та діток приступили до святих Христових Таїн.

У своєму слові, зверненому до духовенства та мирян архієпископ Никодим привітав усіх із величним торжеством, побажав аби Народженний від Діви приніс у кожну сім'ю та родину мир, благополуччя, любов та спасіння.