Сільські парафії Бердичівського благочиння допомагають постраждалим мешканцям Херсонщини

19.06.2023

Підтримки багато не буває.. Міські і сільські парафії Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви з перших днів відгукнулися на заклик допомогти мешканцям затопленої Херсонщини і приєдналися до спільної справи, яка згуртувала українців у прагненні простягнути руку помочі людям, котрі опинилися в біді. Храми сіл Велика П’ятигірка, Осикове і Гальчин перерахували 2500 грн.

Дев’ятнадцятого червня 2023-го року, у понеділок седмиці 3-ї після П’ятидесятниці, парафіяни Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка, Свято-Успенського храму с. Осикове та Свято-Іоанно-Богословського храму с. Гальчин (настоятель – протоієрей Олександр Худяков) перерахували через ПриватБанк для потреб медичних закладів і шпиталей дві з половиною тисячі гривень.

«Сьогодні кожен із нас і всі ми разом складаємо екзамен на любов − чи ми маємо любов до Бога і до ближнього…» (Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій).

Труднощі зміцнюють дух, загартовують та об'єднують людей. Допомагаючи разом, ми подолаємо випробування.

Пресслужба Бердичівського благочиння.