Сім'я священника Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ просить допомогти у лікуванні дитини

19.04.2023

Сім'я духівника Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви – настоятеля Свято-Димитрівського храму смт Гришківці протоієрея Миколая Шпички – просить допомогти в лікуванні дворічного онука Самсона.

Хлопчик народився з рідкісним захворюванням, яке потребує постійного контролю та спеціальної дієти.

Син священника Петро та його дружина Анна втратили першу дитину – дівчинку Єву, якій вчасно не поставили правильний діагноз. П’ятого лютого 2021-го року у подружжя народився син Самсон.

З перших днів життя у малюка виявилися симптоми хвороби, від якої померла його сестричка. Батьки звернулися до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України, де через місяць Самсону поставили діагноз: вроджене генетичне орфанне захворювання з групи порушення обміну циклу сечовини – синдром дефіциту CPS1. Організм хлопчика не засвоює білок, через що в крові підвищується рівень аміаку. Якщо не стежити за цим показником, може статися кома, а далі – летальний наслідок.

Діагноз Самсона зустрічається один раз на 1,5 млн випадків, і тому потрібні дорогі та важкодоступні суміші: в основному їх доводиться купувати за кордоном.

«Самсон харчується за особливою дієтою, за допомогою регулярної корекції генетика-дієтолога. Вроджене метаболічне, генетично-обумовлене, рідкісне захворювання прогнозує довічну, безбілкову дієту. Щоб підтримувати зростання та розвиток дитини, Самсона годують лікувальними сумішами з вмістом штучного білка, які забезпечують будівництво всіх систем організму. Відхилення від необхідного харчування може спричинити небажані, негативні ускладнення», – розповідає батько дитини, Петро Шпичка.

Щомісяця на харчування та лікування малюка йде близько 30-и тис. гривень.

Сім'я просить у всіх небайдужих молитов та матеріальної підтримки в лікуванні хлопчика.

ПЕРЕРАХУВАТИ КОШТИ МОЖНА ЗА РЕКВІЗИТАМИ:

ПриватБанк 5168757407781949
Монобанк 4441114448580488
Ощадбанк 4790 7299 3320 4380
Шпичка Петро Миколайович, батько

ПриватБанк
Шпичка Анна Павлівна, мама.

Прес-служба Бердичівського благочиння.