Сповідь Любарського духовенства.

09.03.2012

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.9 березня, в день пам'яті святителя Тарасія, архієпископа Константинопольського, у любарському благочинні Житомирської єпархії, відбулась сповідь духовенства, яку по благословінню правлячого єпископа приймав прот.Тарасій(Гаврилів), духівник округу.

Після таїнства сповіді священики вийшли на зустріч свого Архіпастиря, Преосвященнішого Никодима єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, котрий і очолив в цей день Святу Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Троїцькому Храмі міста Любар.

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.По закінченню Богослужіння Владика із постовою проповіддю звернувся до всіх присутніх. У своїх настановах єпископ наголосив на важливості покаяння не тільки у нинішньому пості, а й у повсякденному житті кожного християнина, а на завершення своєї промови Архієрей привітав духівника округу прот.Тарасія(Гавриліва) із днем його небесного покровителя - Св.Тарасія.

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Після молитви Архіпастир разом із благочинним відвідали місце та фундамент майбутнього храму Святого Великомученика Пантелеймона, що у м.Любар.

На зворотньому шляху до міста Житомира, Владика завітав до ще однієї з найдревніших та величніших святинь Любарського благочиння - Хрестовоздвиженського храму села Юрівка, настоятелем якого є протоієрей Іван(Борис). Ця дерев'яна церква унікальна за своєю побудовою та ахітектурним стилем.

Прес-служба Житомирської єпархії

Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Сповідь Любарського духовенства.Основа майбутнього храму у м.Любар.Основа майбутнього храму у м.Любар.Храм у с.ЮрівкаХрам у с.ЮрівкаХрам у с.ЮрівкаХрам у с.ЮрівкаСповідь Любарського духовенства.