Свято-Миколаївський собор м. Бердичева: молитва за спочилих, справи милосердя у Дмитрівську батьківську суботу

04.11.2023

Дмитрівська батьківська субота… Цей день у всіх православних храмах починається зі звершення заупокійної Літургії та панахиди. Після богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева духовенство та парафіяни передали благодійну допомогу підопічним міського Союзу інвалідів.

У Дмитрівську батьківську суботу ми згадуємо добрим словом тих, хто відійшов у світ вічний. Підносимо молитву за померлих рідних та близьких, за всіх воїнів, які на полі битви життя свої за Вітчизну поклали, за всіх безвинно убієнних, за всіх від віку спочилих православних християн. Звершуючи поминальні молитви, ми виконуємо заповідь любові до ближнього… «Упокой, Господи, душі спочилих рабів Твоїх…» Ті, кого вже немає з нами, радіють, що ми не забуваємо про них… Це дотик любові до наших померлих рідних…

Щира молитва і добрі справи в пам’ять про спочилих – найперша і найголовніша допомога їм. На шляху земного життя ми маємо змогу надати милість нужденним, допомогти знедоленим та недужим.

У Дмитрівську батьківську суботу за багаторічною традицією священство і парафіяни Свято-Миколаївського собору відправили до Бердичівського Союзу інвалідів хлібобулочні вироби, смаколики та фрукти.

Прислухаємося до заповіту святого апостола Павла звершувати добро: «Роблячи добро, не будемо сумувати, бо свого часу пожнемо життя вічне…»

Пресслужба Бердичівського благочиння.