Свято Святої Трійці.

08.06.2012

У Свято-Троїцькому Храмі з великою радістю відзначили своє Храмове Свято жителі Любара, яке молитовно розділили з гостями, запрошеними на це торжество.

Свято Святої Трійці.Свято Святої Трійці.

Святковий настрій супроводжувався духовною величчю цієї знаменної події - події усього православного люду, зішестя Святого Духа на апостолів. І це відчувалось, і в молитовному проханні, і в піднесеному настрої віруючих людей, які вшановували своїм пісне співом ім’я Святої Трійці.

Радість, яка була відчутною спонукала до святкової, і в водночас благгоговійної молитви, що вперше після Пасхалії возноситься на колінах перед Вівтарем, священником та паствою. І це ще раз свідчить про те що народ Божий хоче і на собі відчути ту невидиму, духовну і цілющу благодать пресущності Духа Святого, і понести його в собі, як його понесли Святі апостоли.

Прес-служа Любарського округу.

Свято Святої Трійці.