Свято у селі Ярунь.

23.06.2012

Свято у селі Ярунь.Свято у селі Ярунь.

22 червня в Свято-Покровській церкві с. Ярунь, Новоград-Волинського Преображенського благочиння, відбулося святкування образу "Співчуття Пресвятої Богородиці", особливо шановане на цій парафії (в народі так звана «Десятуха», бо відзначається це свято в десяту п’ятницю після Пасхи).

В цей день Церква згадує предстояння Пресвятої Діви біля розп’ятого Спасителя на Голгофі, Її співучасть у стражданнях Свого Сина. На жаль, служба цього свята зберіглася виключно в дореволюційних богослужбових книжках і святкується лише в деяких парафіях.

Свято у селі Ярунь.Свято у селі Ярунь.

На святкову службу приїхали священики сусідніх парафій: о. Сергій Валентюк та о. Андрій Валентюк, а також парафіяни з сусідньного с. Жолобне та міста Новограда-Волинського.

В Святому Причасті Тіла і Крові Христової приймали участь не тільки священики, але і парафіяни різних поколінь, що надавало цьому святу відчуття єдності людей у Христі Іісусі Господеві нашому.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Свято у селі Ярунь.