Тетерівка. Архієрейське богослужіння

21.07.2023

21 липня 2023 року, в день шанування Казанської ікони Божої Матері, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив звершення Божественної літургії в день престольного торжества храму у селі Тетерівка.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський, настоятель храму протоієрей Олег Мельник та інші.

Під час літургії були піднесені посильні молитви за мир та спокій в Україні. Заупокійні прохання - за загиблих воїнів та невинно убитих під час війни в нашій державі.
Наприкінці богослужіння архієрей, духовенство та вірні звершили святковий хресний хід із читанням Євангелії та окропленням святою водою.

У своєму слові проповіді Владика подякував усім за спільну молитву та розповів про особливу благодатну допомогу від Пресвятої Богородиці тим, хто у вірі і надії звертається до Неї.

Пресслужба Житомирської єпархії.