У селі Райках поставили дерев’яний зруб майбутньої Свято-Троїцької церкви

12.07.2012

Минуло лише два тижні, як Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, звершив чин заснування церкви і поставлення хреста на місці будівництва Свято-Троїцького храму в селі Райках. І ось на сонячній галявині серед зелених дерев уже поставили дерев’яний зруб майбутньої церкви.

У селі Райках поставили дерев’яний зруб майбутньої Свято-Троїцької церкви.У селі Райках поставили дерев’яний зруб майбутньої Свято-Троїцької церкви.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков разом із духовенством благочиння приїхали на місце забудови храму, щоб подивитися на хід робіт. Під час спілкування з меценатом Габріелом Мкртчяном, сільським головою Миколою Папірником, приватним підприємцем Олександром Ткачуком та його помічником Анатолієм Мілінчуком, виконавцями будівництва, священики обговорювали особливості спорудження нового храму, радилися щодо притаманних дерев’яній церковній архітектурі характерних рис. Наступний етап після підняття стін – зведення даху. Отець благочинний побажав будівельникам Божої допомоги: «Нехай Господь дарує вам сили і подає поміч у цій нелегкій, але великій справі!»

Пахнув лісом і свіжістю зруб із сосни, залитий сонячним промінням, і душа раділа та співала… Серце Свято-Троїцького храму в селі Райках почне битися восени, в день його освячення.

Кажуть, що сосна за міцністю не поступається каменю. І церкви з такої деревини стоять століттями. Нехай же цей храм стане окрасою землі Бердичівської, а Милосердний Господь утвердить його до кінця віку!

Прес-служба Бердичівського округу.

У селі Райках поставили дерев’яний зруб майбутньої Свято-Троїцької церкви.