Відбулись чергові збори єпархіальної ради.

02.04.2012
Відбулись чергові збори єпархіальної ради.

2 квітня 2012 року, в м. Житомирі під головуванням правлячого архієрея - єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулося чергове засідання єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулись чергові збори єпархіальної ради.

Традиційно на зібрані були присутні секретар єпархії, отці благочинні, духівник єпархії, намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря та керівники єпархіальних відділів.

На раді піднімалися різні питання єпархіального життя, зокрема, дисциплінарного характеру, чистоти храмів та кладовищ в перед пасхальний період, пожежної безпеки храмів тощо.

Гостем зборів був завідувач сектору у справах релігій та національностей - Пивоварський Олександр Леонідович, який ознайомив духовенство з змінами в українському законодавстві щодо релігійних організацій.

Прес-служба Житомирської єпархії

Відбулись чергові збори єпархіальної ради.Відбулись чергові збори єпархіальної ради.