Військова присяга в обласному госпіталі м. Житомира

16.01.2017

15 січня 2017 року, в день другого обрітення мощей святого преподобного Серафима Саровського урочиста Божественна літургія відбулась у Свято-Серафимівському храмі міста Житомира, що знаходиться на території військового госпіталя. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Димитрій Гайдай. На молитву зібрались прихожани, гості, а також військові.

Після спільної молитви отець Димитрій привітав присутніх у храмі зі святом, побажав аби шанований на теренах нашої держави преподобний допомогав кожному у нелегкі моменти життя, а ще постійно молив Бога за Україну та її вірний народ.

На наступний день, 16 січня, настоятель парафії взяв участь у святковому заході в актовому залі військового госпіталя. П'ятнадцять бійців прийняли урочисту присягу за участі керівництва установи та гостей.

Користуючись наданим словом, отець димитрій привітав присутніх на заході із різдвяними святами, побажав бійцям крепості, сміливості, Божої помочі та благословіння Небесного у нелегкій діяльності, закликав постійно пам'ятати про Бога і молитву, мати тверду віру та сповнене любові серце.

Військова присяга в обласному госпіталі м. Житомира