Випуск юних фахівців і офіцерів Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова!

28.02.2015

28 лютого 2015 року, в останній день зими, у Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету відбувся достроковий, черговий, уже 135 випуск юних фахівців та офіцерів.

В урочистих заходах взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августін та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Також на святковому випуску були присутні начальник інституту, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, генерал-майор Даник Юрій Григорович, військові, їхні батьки та інші.

Випускникам вручили заслужені дипломи. Владика Никодим після прочитання молитви окропив офіцерів святою водою, побажав крепості, сили та помочі Божої у майбутніх здобутках за своїм фахом. Насамкінець для присутніх було виставно продемонстровано особливу техніку бою, котрою володіють військові.