З іконою та мощами преподобномучениці Анастасії Римлянки священики об'їхали місто Житомир!

19.03.2020

19 березня 2020 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира об'їхали межі обласного центру та центральні вулиці із святинею - шанованою іконою та чесноми мощами святої преподобномучениці Анастасії Римлянині.

Під час пересування духовенство звершили молебінь проти розповсюдження хвороби, прочитали акафіст до святої Анастасії, а біля кожного в'їзду в місто осінили Житомир іконою та окропили святою водою.

Нагадуємо, що подібний захід, з благословіння правлячого архієрея проводиться кожного дня, від різних храмів УПЦ в місті Житомирі з їх святинями.