Зібрання благочинних Житомирської єпархії.

07.05.2012

Зібрання благочинних Житомирської єпархії.7 травня 2012 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира, під керівництвом правлячого Архіпастиря - архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулися чергові зібрання єпархіальної ради Житомирської єпархії.

Зібрання благочинних Житомирської єпархії.На зборах були присутні секретар єпархії, отці благочинні, намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря та керівники єпархіальних відділів.

На раді піднімалися різні питання єпархіальної буденності, зокрема, дисциплінарного характеру, уважності під час Богослужінь, тощо. Також було розглянуте питання, щодо оздоровлення дітей сиріт Житомирської єпархії, за кошти зібрані під час Різдв'яного благодійного концерту у міті Житомир.

Зібрання благочинних Житомирської єпархії.Зібрання благочинних Житомирської єпархії.