Зібрання духовенства Попільнянського округу.

28.06.2012

Немає на землі людини, яка би прожила життя і не согрішила. Один тільки Бог без гріха. Такими словами Церква нагадує віруючим про неміч людського єства і закликає всіх до спасительного таїнства покаяння.

27 червня 2012 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, у дні Петрового посту в Свято-Миколаівському храмі села Попільня відбулось чергове зібрання духовенства Попільнянського округу, для проведення таїнства Сповіді, яку провів духівник благочиння, протоієрей Олексій. Після завершення сповіді було відслужено Божественну Літургію, яку очолив благочинний округу протоієрей Петро Лис.

По завершенні о.Петро привітав священиків із прийняттям Святих Христових Таїнств та побажав духовних та тілесних сил в проведені цього святого посту.

Прес-служба Попільнянського округу.

Зібрання духовенства Попільнянського округу.